Połączenie tych produktów Cię zaskoczy, nie potrzeba innej diety

środa, 27 września 2017 r., 13:47
fot. nadesłane

Wreszcie powstało zestawienie, które zadowoli każdego. Jemy wszystko, ale w odpowiednich proporcjach i przede wszystkim w unikalnym połączeniu z innymi produktami. Dieta zawierająca czekoladę? Tak i to jako ważny składnik, a nie na osłodę przykrej diety, bo ta przykra nie jest, trzeba się tylko trzymać rozkładu.

Dieta, która pomaga, a nie niszczy

Na śniadanie musli z mlekiem, na obiad sałatka z brokułem, serem fetą, czosnkiem i jogurtem naturalnym. Do tego łyżeczka tranu, pół pomidora i pół tabliczki czekolady o dowolnych porach dnia. Czy to dużo? Wszystkie produkty ważą łącznie 765 gram i zaspokajają dzienne zapotrzebowanie na kalorie w 55%. Jednak nie to jest najważniejsze. Unikalne połączenie powyższych produktów zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na wszystkie witaminy i minerały! Może zdarzyło Ci się spotkać z dietą, która działa odchudzająco, ale pustoszy organizm, nie dostarczając ważnych wartości odżywczych i białek. Zapomnij o takich porażkach, dieta "30 zdrowych dni" jest nastawiona w pierwszej kolejności na dostarczenie witamin i minerałów, dlatego każdego dnia zestaw produktów dostarczy Ci wszystkie wartości odżywcze w ilości, za którą Twój organizm będzie Ci bardzo wdzięczny.

Za dużo dobra na raz?

Dieta "30 zdrowych dni", to nie jeden przepis, który należy powtarzać codziennie przez miesiąc, ale aż 30 przepisów, zawierających zwyczajne produkty, które jesz na co dzień, w niezwyczajnym połączeniu i proporcjach, które sprawią, że nie dostarczysz zbyt wiele jednej witaminy lub minerału, zaniedbując inny, ale dostarczysz dokładnie tyle, ile Twój organizm naprawdę potrzebuje. Nie musisz kupować żadnej książki, ani produktów konkretnej firmy, a przede wszystkim nie musisz kupować żadnej chemii, która pomoże w jednym, a zaszkodzi w innym. 30 przepisów, o których mowa dostępna jest za darmo na stronie http://mojelodzkie.pl/30-zdrowych-dni/ gdzie znajdziesz dokładny opis diety, plik do wydrukowania i powieszenia na lodówce, a także odnośnik do niezwykle szczegółowego opisu każdego dnia i ilości dostarczanych wartości przez każdy produkt.

Dobrze działa i dobrze smakuje

Ta dieta nie jest torturą, w której jesz tylko sałatę, kiełki i soję. Znajdują się tu przepisy dla wegetarian i mięsożerców, odkryjesz tu nowe smaki i zjesz to co znasz doskonale, ale również, co bardzo ważne, nie zostawisz w sklepie całej wypłaty. Odkryjesz, że sztuczne suplementy diety, nie są do niczego potrzebne i możesz zastąpić je zwykłymi produktami w odpowiednich proporcjach i połączeniu. Spróbuj i zanurz się w naturze.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.