Pożar budynku gospodarczego w Skorzewie

środa, 27 września 2017 r., 09:27
fot. archiwum

W środę rano strażacy interweniowali przy pożarze, do którego doszło w Skorzewie. Spłonął tam budynek gospodarczy i przylegająca do niego wiata.

Do zdarzenia doszło w środę rano. Zgłoszenie o pożarze otrzymano około godz. 7. Na miejsce natychmiast zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej - dwa z JRG Kościerzyna i dwa z OSP Skorzewo.

- Spaleniu uległy budynek gospodarczy i przylegająca do niego wiata. Sytuacja jest opanowana, pożar się nie rozprzestrzenia. Nadal trwa dogaszanie pogorzeliska - informuje mł. bryg. Tomasz Holc, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie.

Przyczyny pożaru wyjaśni policyjne śledztwo.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.