Jaki prezent na roczek dla chłopca?

poniedziałek, 25 września 2017 r., 10:05
fot. nadesłane

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu najbliższych mu osób. W wielu rodzinach tą okazje celebruje się bardzo wystawnie, urządzając przyjęcia i zapraszając wielu gości. Wybierając się na takie przyjęcie wypada kupić małemu jubilatowi prezent. W przypadku dziewczynek częstym prezentem jest biżuteria, która w przyszłości będzie pamiątką tego wydarzenia. Jednak jaki prezent kupić na roczek dla chłopca?

Fotoksiążka

Z okazji pierwszych urodzin warto podarować dziecku prezent, który nie będzie kolejną zabawka na chwile, a będzie stanowił pamiątkę w przyszłości i będzie mógł być dla niego wartościowy przez wiele lat. Wartym zastanowienia pomysłem, jest zakupienie spersonalizowanej fotoksiążki. Łatwo ją zamówić przez internet. Sami wybierzemy zdjęcia, które się w niej znajdą, tła, cliparty czy inne elementy graficzne. Podobnym pomysłem jest księga, w której można nie tylko wkleić zdjęcia ale również pozostawić pamiątkowy wpis czy życzenia od wielu osób.

Personalizowana poduszka

Kolejna rzecz, która będzie mogła zostać z dzieckiem na dłużej, to personalizowana poduszka. Również tego prezentu warto szukać w internecie. Zaprojektowana specjalnie na pierwsze urodziny poduszka będzie miała wybrany przez nas wzór i nadrukowane imię solenizanta, dzięki czemu posłuży nie tylko do spania ale także z czasem stanie się sentymentalna pamiątką.

Pozytywka

Kolejnym prezentem, który będzie w przyszłości uroczą i wartościową pamiątką z pierwszych urodzin, jest pozytywka. Szukając w sklepach internetowych możemy znaleźć wyjątkowo piękne pozytywki, na których możemy umieścić pamiątkowy grawer. W zależności od naszych możliwości finansowych, możemy zdecydować się na pozytywkę wykonaną ze srebra lub pozłacaną.

Rozwijające zabawki

Najbardziej oczywistym i popularnym prezentem na pierwsze urodziny są zabawki. Jednak jeżeli decydujemy się na zakup zabawki, warto postarać się, aby pomagała ona dziecku w rozwoju intelektualnym lub ruchowym. Dla dziecka, które kończy swój pierwszy rok życia, dobrym prezentem będą pojazdy, takie jak rowerki, hulajnogi czy samochody, pozwalające mu na pierwsze aktywności sportowe czy pchacze, z którymi dziecko będzie mogło spacerować. Innymi ciekawymi zabawkami są sortery, czyli zestawy składające się z pudełka z otworami o różnych kształtach i klocków, które pasują do otworów. Roczne dziecko będzie dzięki takiej zabawce rozwijać m.in. koordynację czy myślenie przyczynowo - skutkowe.

Skąd wziąć środki na urodzinowe prezenty?

Czasami zaproszenie na roczek może nas zaskoczyć w momencie, gdy brakuje nam środków finansowych na dodatkowe wydatki. W takiej sytuacji warto poszukać możliwości pozyskania środków z instytucji finansowych. Kredyty bankowe czy pożyczki pozabankowe mogą okazać się dobrym rozwiązaniem, abyśmy mogli sprawić małemu jubilatowi wartościowy prezent. Pożyczki pozabankowe są dostępne również w formie pożyczki ratalnej, dzięki czemu ich spłata nie obciąży znacząco naszego budżetu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o pożyczkach pozabankowych sprawdź blog: proficredit.pl/pozyczki-pozabankowe

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.