Emocjonujący pojedynek polsko-ukraiński w kickboxingu już w piątek

czwartek, 21 września 2017 r., 13:14
fot. nadesłane

Dziewięć walk z udziałem wielu utalentowanych zawodników z Polski i Ukrainy będą mieli okazje obejrzeć uczestnicy piątkowej gali - Międzypaństwowego Meczu Polska-Ukraina w Kickboxingu w wersji Kick-Ligt. Kaszuby reprezentować będzie Mikołaj Krause. Gala odbędzie się w piątek w Galerii Metropolia w Gdańsku. Wstęp bezpłatny.

Przed nami emocjonujący międzypaństwowy pojedynek najlepszych zawodników z Polski i Ukrainy w kickboxingu. Podczas piątkowej gali zobaczymy dziewięć walk z udziałem medalistów mistrzostw świata, Europy i Pucharów Świata.

- W składzie biało-czerwonych zobaczymy zawodników z Legnicy, Piaseczna, Warszawy, Krakowa, Szczecina, Odolanowa, Gdańska i Kartuz. Kaszuby reprezentować będzie Mikołaj Krause w wadze junior ciężkiej do 89 kg. W meczu nie zobaczymy Kamila Matei, który miał stoczyć walkę o pas w kategorii 69 kg. Kamila wykluczyła kontuzja w ostatnim etapie przygotowań do gali - informuje Kartuski Klub Kickboxingu.

Start wydarzenia w piątek o godzinie 18. w Galerii Metropolia w Gdańsku. Wstęp bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są: Polski Związek Kickboxingu, Gdański Klub Kickboxingu Duet, Knockout Gym&Fight oraz Pomorski Okręgowy Związek Kickboxingu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.