Liniewo-Stara Kiszewa. Wymusił pierwszeństwo i odjechał - dachował VW Passat

poniedziałek, 18 września 2017 r., 08:57
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie służby interweniowały na trasie Liniewo-Stara Kiszewa, gdzie wskutek wymuszenia pierwszeństwa dachował VW Passat. Do szpitala przetransportowano pasażerkę pojazdu.

W niedzielę około godziny 17. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na trasie Liniewo-Stara Kiszewa.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany pojazd włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym droga główną VW Passacie. Kierujący passatem 59-letni mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, gdzie dachował w rowie - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano pasażerkę VW Passata.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.