Zawodnicy UKS Remus Kościerzyna pojadą na Mistrzostwa Polski

środa, 13 września 2017 r., 10:19

W sobotę, 9 września w Słupsku odbyły się eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski młodzików w la (Mistrzostwa Makroregionu Młodzików). Klub Remus Kościerzyna reprezentowało troje zawodników. Wszyscy awansowali do MP, które odbędą się 23-25 września w Białej Podlasce.

Kościerzynę będą reprezentowali zawodnicy po wspaniałym sukcesie, jaki odnieśli podczas mistrzostw w Słupsku. Są to: Natalia Felskowska, która na 1000m zdobyła złoty medal 3.01.20 oraz Olimpia Breza zdobywczyni srebrnego medalu 3.01.71. Trzecie miejsce zajęła Dominika Orgacka z GKS Olimpii Grudziądz 3.05.56.

Na 2000m chłopców złoty medal z wynikiem 6.00.64 zdobył Paweł Dobberstein, srebro wywalczył Szymon Skalski z Zorzy Gdynia 6.02.13, z kolei brąz trafił do Mikołaja Szczerby z Taleksu Borzytuchom 6.07.69.

Wyniki są obiecujące w tabelach krajowych, ale mistrzostwa rządzą się swoimi prawami, dlatego rozważnie trzeba podejść do mistrzostw z nadzieją o najwyższe cele.

nadesłane/W. Pobłocki

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.