Szkoła wnętrz - praktyczne projektowanie, kursy i szkolenia

poniedziałek, 11 września 2017 r., 11:11
fot. nadesłane

Proponujemy Państwu cykl spotkań w formie kursów uzupełniających wiedzę z projektowania wnętrz. Warsztat Projektanta Wnętrz to pierwszy z zaplanowanych kursów dający solidny fundament do dalszego rozwoju zawodowego. Większość z proponowanych zajęć przyjmują formę ćwiczeń i praktycznych zadań. Już niedługo rozpoczniemy 85-godzinny kurs Materiały w Projektowaniu Wnętrz. Chcemy się w nim skoncentrować między innymi na materiałach stosowanych we wnętrzach inwestorów prywatnych, filozofii oświetlenia, automatyce domowej, obliczeniach mocy cieplnych, zastosowaniach chemii budowlanej oraz na najnowszych trendach wzorniczych wśród czołowych producentów europejskich.

Szkoła Wnętrz to praktyczne kursy szkoleniowe przeznaczone dla osób które chcą poznać zagadnienia projektowania z praktycznej strony oraz dla absolwentów kierunków projektowania wnętrz.

Sam pomysł powstał w głowach ludzi, którzy związani z trójmiejskimi szkołami wyższymi, na których projektowanie wnętrz jest jednym z kierunków studiów, zauważyli, że program tych studiów jest niepełny. Niestety program edukacji na wyższych uczelniach bardzo często rozmija się z praktyką zawodową. A czego brakuje? Przede wszystkim zajęć praktycznych z których można czerpać doświadczenie w kontaktach z inwestorami, wykonawcami czy też projektantami.

Celem kursu jest uzyskanie praktycznych wiadomości o projektowaniu wnętrz oraz zdobycie umiejętności zastosowania wiedzy w realizacji własnych koncepcji i wizji. Program skierowany jest do wszystkich, którzy zaczynają zajmować lub zajmują się projektowaniem wnętrz zawodowo bądź hobbystycznie, a potrzebują konfrontacji swojej wiedzy z praktyką.

Na kursie uczestnik zapoznaje się z zasadami ergonomii, łączenia stylów, materiałów i kolorów, tworzenia wnętrz odpowiadających oczekiwaniom jego mieszkańców lub użytkowników, co pozwala na samodzielne przygotowanie projektu technicznego. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i mnóstwem praktycznych porad dotyczących projektowania i realizacji oraz współpracy z klientem. Pokazujemy etapy tworzenia wnętrza - od pomysłu do wizualizacji. Uczestnictwo w kursie pozwala na podniesie kompetencji osób działających w zawodzie lub chcących samodzielnie rozpocząć działalność projektową.

Kursy w Szkole Wnętrz składają się z paneli tematycznych. Pierwszy to WARSZTAT PROJEKTANTA WNĘTRZ, który zaczynamy z początkiem października. Już dziś można się zapisać na listę uczestników. Dla pierwszych 5 osób, 10 % rabatu. Grupy będą liczyć maksymalnie 12 osób, dzięki czemu mamy możliwość indywidualnego podejścia do uczestnika. Większość spotkań ma charakter warsztatów, aby weryfikować wiedzę na bieżąco oraz przekazać ją w bardziej dostępnej formie. Wiedzę z zakresu projektowania przekazywać będą wybitni profesorowie,oraz osoby które od lat funkcjonują w branży projektowej.

Jedną z niewątpliwych zalet naszej szkoły jest współpraca z wiodącymi firmami z całej Europy związanymi z tematyką branżową, których przedstawiciele będą do dyspozycji uczestników przekazując praktyczne zagadnienia związane z pracą w zawodzie projektanta.

Na naszej stronie internetowej www.szkolawnetrz.pl znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje dotyczące kursu.

Szkoła Wnętrz

Ireneusz Urbaś tel. - 509 614 448
Agathe Haller tel. - 512 927 676

www.facebook.com/Szkoła-Wnętrz

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.