Policjanci spotkali się z pierwszoklasistami w Kaliszu

piątek, 8 września 2017 r., 13:14
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W środę kościerscy policjanci spotkali się z pierwszoklasistami ze Szkoły Podstawowej z Kalisza Kaszubskiego. Podczas tej wizyty funkcjonariusze omawiali z najmłodszymi zasady bezpieczeństwa poruszania się po drodze oraz bezpiecznych zachowań podczas zabaw. Dzięki temu spotkaniu uczniowie mogli dowiedzieć się również o pracy Policji.

Policjanci mówili o bezpiecznych zachowaniach podczas zabaw. Na spotkaniu z funkcjonariuszami uczniowie dowiedzieli się jak powinny zareagować w przypadku niebezpieczeństwa i w takim przypadku z jakich skorzystać alarmowych numerów telefonów. Mundurowi zapoznali młodych ludzi z pracą policjanta, a na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało odblask.

Na początku roku szkolnego szczególna uwaga policjantów jest skierowana na bezpieczeństwo najmłodszych zarówno w miejscu zamieszkania jak i podczas poruszania się po drogach.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.