Nowy Klincz. Zdarzenie trzech pojazdów

czwartek, 7 września 2017 r., 12:18
fot. AL

W czwartkowe przedpołudnie służby interweniowały w Nowym Klinczu, gdzie na drodze wojewódzkiej doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów - opla corsy, skody fabii oraz VW Bory. Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby dorosłe oraz dziecko.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 10.20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący skodą 64-letni mieszkaniec Kościerzyny nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go VW Borę, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. VW Bora z kolei uderzył w tył opla corsy, którym kierował 67-letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierowcę opla, kierującą VW Bora oraz dziecko.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wielki Klincz, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.