PFRON pomoże niepełnosprawnym poszkodowanym przez nawałnicę

środa, 6 września 2017 r., 15:30
fot. archiwum

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie apeluje do osób niepełnosprawnych, które ucierpiały w wyniku nawałnic o pilne zgłaszanie rodzaju powstałych szkód oraz potrzeb w szczególności wynikających z niepełnosprawności.

W związku ze skutkami nawałnic jakie dotknęły szeroką grupę osób niepełnosprawnych, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przystąpił do intensywnych działań w zakresie rozpoznania potrzeb osób niepełnosprawnych poszkodowanych w wyniku nawałnic pogodowych z 11 i 12 sierpnia.

Mając powyższe na uwadze, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie apeluje do osób niepełnosprawnych, które ucierpiały w wyniku nawałnic o pilne zgłaszanie rodzaju powstałych szkód oraz potrzeb w szczególności wynikających z niepełnosprawności.

Informacje należy zgłaszać do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie tel. 58 686 50 05 w 26 lub kom. 500 728 545.

Informujemy, że po zebraniu powyższych informacji, zostaną one przekazane do Zarządu PFRON w celu analizy i podjęcia działań zmierzających do wsparcia poszkodowanych osób niepełnosprawnych.

nadesłane/Marzena Hinca, dyrektor PCPR

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.