Kościerzyna Wybudowanie. Czołówka audi z dostawczym renault

wtorek, 5 września 2017 r., 10:35
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy poranek w Kościerzyna Wybudowanie. Audi czołowo zderzyło się tam z dostawczym renault.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 7. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ustalali przebieg zdarzenia.

- Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 19-letni kierujący audi, jadąc w kierunku miasta, na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem dostawczym marki renault, którym kierował 39-latek. Kierujący renaultem został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie. Policjanci przeprowadzili badania alko-testem kierowców, byli trzeźwi - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

- Policjanci przypominają i apelują. Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią - podsumowuje asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.