Disco Stars Live - rejs do Szwecji z Top Girls i Power Play

poniedziałek, 4 września 2017 r., 13:52
fot. nadesłane

Ta impreza dedykowana jest w szczególności fanom disco polo. Już 30 września na pokładzie promu Stena Line odbędzie się wyjątkowa zabawa z koncertami Top Girls i Power Play. Wybierz się w dwudniowy rejs do Szwecji połączony z największymi hitami polskiej muzyki dance.

Disco Stars Live to dwudniowa impreza na pokładzie statku Stena Line taneczna z koncertem gwiazdy. Dedykowana jest w szczególności fanom disco polo. Rejs do Szwecji z przyjaciółmi połączony z zabawą na koncercie to świetna opcja na wspólne spędzenie weekendu.

Na pokładzie Stena Line wystąpią gwiazdy muzyki disco polo - Power Play oraz Top Girls. Zapowiada się noc pełna tańca i kolejny dzień wypełniony chilloutem na pokładzie. Imprezę rozkręci dwóch Djów - rezydent Dj Onion oraz gościnnie Dj Alexx. Następnie pojawią się piękne wokalistki z Top Girls i przystojni panowie z Power Play z koncertem największych hitów. Impreza potrwa do rana!

Po nocnym odpoczynku w kabinach, atrakcji ciąg dalszy. Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy Back to Disco, czyli spotkanie z gwiazdą. Będziesz mieć możliwość spotkania z zespołem Power Play oraz Top Girls, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Rejs z noclegiem i imprezą z koncertem gwiazd. W cenie od 189 zł na osobę obejmuje:

● rejs promem,
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie),
● wieczorna impreza,
● rozrywka na statku podczas dnia, min. Back to Disco,
● koncert gwiazd: Power Play oraz Top Girls - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegóły można znaleźć na www.stenaline.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.