Kobyle. Pijany i z zakazem kierował golfem - rozbił się na drzewie

poniedziałek, 4 września 2017 r., 10:49
fot. archiwum

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 27-letni mieszkaniec gminy Stara Kiszewa. Nie dość, że wsiadł za kółko mimo obowiązującego go zakazu prowadzenia pojazdów, to na dodatek był kompletnie pijany. Skutkiem kompletnego braku wyobraźni było to, że kierując golfem rozbił się na drzewie. Ranny został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, około godziny 1.40 w miejscowości Kobyle (gm. Stara Kiszewa).

- Z ustaleń policjantów wynika, że 27-letni mieszkaniec gminy Stara Kiszewa jadąc VW Golfem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Mężczyzna wydmuchał około 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo 27-latek posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje go do 2020 roku - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Rannego 27-latka przetransportowano do szpitala. Pobrano od niego także krew do badań.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.