Bożepole Szlacheckie. Golf zderzył się z renault - 58-letni sprawca pijany

poniedziałek, 4 września 2017 r., 10:37
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie służby interweniowały w Bożepolu Szlacheckim (gm. Stara Kiszewa), gdzie kierujący golfem wymusił pierwszeństwo na renault. Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący renault 31-latek. Sprawca zdarzenia, 58-letni mężczyzna, był pijany.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w niedzielę około godziny 14. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustalili przebieg wypadku.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący VW Golfem 58-letni mężczyzna wymusił pierwszeństwo przejazdu na Renault Clio, tym samym doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący renault 31-letni mężczyzna - informuje rzecznik prasowy kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, 58-letni kierujący golfem znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wydmuchał blisko dwa promile alkoholu! Od mężczyzny pobrano także krew do badań.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.