Kościerzyna. Deszczowe zakończenie lata z Czadomanem

sobota, 2 września 2017 r., 00:15
fot. AL

Choć z nieba lał się deszcz, nie zabrakło chętnych do wspólnego pożegnania lata w rytm muzycznych przebojów. Piątkową imprezę rozpoczął koncert życzeń w wykonaniu zespołu Private Dancer Cover Band. Gwiazdą wieczoru był z kolei Czadoman, który rozgrzał publiczność i porwał ją do wspólnego śpiewu.

Muzyczne lato na kościerski rynku, a tym samym też i wakacje dobiegły końca. W tym sezonie mieszkańcy Kościerzyny, jak i goście w ramach letniego grania na kościerskim Rynku mieli okazję wysłuchać koncertów: Big Bandu Freddens, śląskich szlagierów w wykonaniu Mariusza Kalagi, aktora, showmana i piosenkarza rock-polo - Sławomira, czy idola nastolatek - Dawida Kwiatkowskiego.

Serię koncertów zwieńczyła piątkowa impreza, podczas której w koncercie życzeń zaprezentował się zespół Private Dancer Cover Band. Publiczność tym samym miała okaję wysłuchać największych przebojów i ulubionych przez siebie utworów. Imprezę, jak i i całego letnie granie zwieńczył występ Czadomana. Wśród piątkowego repertuaru gwiazdy disco polo nie zabrakło jego największych hitów: "Ruda tańczy jak szalona", czy "Chodź na kolana".

Mimo iż pogoda z pewnością nie przypominała letniej aury, na rynku nie zabrakło chętnych, by nawet przy lejącym się z nieba deszczu, wspólnie i muzycznie zakończyć tegoroczne wakacje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.