Szumleś Szlachecki. Dachowała mazda

piątek, 1 września 2017 r., 18:05
fot. nadesłane/OSP Nowa Karczma

W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Szumlesiu Szlacheckim, gdzie kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem i dachował, ostatecznie zatrzymując się w przydrożnym rowie. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały po godzinie 17.

- Zostaliśmy powiadomieniu o znajdującym się w rowie pojeździe. Na miejsce skierowano policjantów, którzy ustalili, że kierujący mazdą 64-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował i wpadł do rowu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Mężcyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

W akcji ratowniczej wzięli udział straacy z OSP Nowa Karczma, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.