Sławomir Toczek z Żukowskim Gryfem

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 09:47
fot. AL

Sławomir Toczek był bezkonkurencyjny w zawodach Strongman o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo, które w niedzielne popołudnie odbyły się na stadionie miejskim w Żukowie. O tytuł najlepszego w sześciu konkurencjach rywalizowało sześciu siłaczy o niesamowitej sile. Reprezentant Kościerzyny nie dał swoim rywalom szans. Zawodom sędziował Jarosław Dymek.

Mariusz Dorawa, Przemysław Brzoza, Piotr Czapiewski, Krzysztof Schabowski, Tomasz Lademann i Sławomir Toczek w niedzielne popołudnie na stadionie miejskim w Żukowie dali popis nadludzkiej niemal siły. Najsilniejsi z najsilniejszych zmierzyli się w sześciu, widowiskowych konkurencjach. Nie zabrakło także konkursów dla publiczności, która nie pojawiła się zbyt licznie, by kibicować strongmanom.

Bezkonkurencyjny okazał się Sławomir Toczek, który Żukowo opuścił z Żukowskim Gryfem. Zawodom sędziował Jarosław Dymek.

Zawody prowadził Irek Bieleninik, którego organizatorzy określili jako niemającego sobie równego, nieprześcignionego showmana. Niestety w niedzielnych zawodów w Żukowie nie popisał się elokwencją, a poziom jego żartów był dość niskich lotów.

Wyniki zawodów o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo - Żukowski Gryf:
1. miejsce - Sławomir Toczek
2. miejsce - Tomasz Lademann
3. miejsce - Krzysztof Schabowski
4. miejsce - Przemysław Brzoza
5. miejsce - Mariusz Dorawa
6. miejsce - Piotr Czapiewski

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.