Audi wymusiło pierwszeństwo na renault - 18-latka straciła prawo jazdy

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 09:22
fot. archiwum

Utratą prawa jazdy dla 18-letniej kierującej audi zakończyło się niedzielne zdarzenie, do którego doszło w Nowej Kiszewie na skrzyżowaniu z drogą w kierunku miejscowości Dębogóry. Audi wymusiło tam pierwszeństwo przejazdu na renault.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej relacji Kościerzyna-Stara Kiszewa z drogą powiatową w kierunku Wielkiego Klincza.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi 18-letnia mieszkanka Gdańska wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym renault, którym kierowała 27-latka. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującą renault i jej córkę - informuje sierż. sztab. Michał Kreft, p.o. rzecznik prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, kierującej audi 18-latce zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.