Wypadek na trasie Góra-Koźmin - jedna osoba w szpitalu

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 10:40
fot. archiwum

W środę wieczorem doszło do wypadku na trasie Góra-Koźmin. Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym. Wskutek tego jedną osobę przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia w środę około godz. 21. 30 na trasie Góra - Koźmin w gminie Stara Kiszewa. Podczas wymijania się samochodu osobowego marki Renault Kangoo z samochodem ciężarowym marki Scania doszło do zderzenia. Renaultem kierował 63-letni mieszkaniec Sopotu, Scanią natomiast 49-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Kierowcę osobówki przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie z ogólnymi potłuczeniami ciała i urazem łuku brwiowego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.