Kościerzyna. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z osobówką

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 10:31
fot. archiwum

W środowy wieczór doszło do wypadku na w Kościerzynie. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Mężczyzna kierujący jednośladem trafił z ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 20 na ul. Kartuskiej w Kościerzynie. Jak informują policjanci, kierujący samochodem osobowym marki opel astra 71-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym motocykliście. Doszło do zderzenia. W jego skutek do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie z ogólnymi potłuczeniami ciała przewieziono kierującego motocyklem 37-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.