Mejk na finał Pikniku Disco nad Jeziorem w Strudze

środa, 16 sierpnia 2017 r., 00:06
fot. AL

Zabawy z animatorami dla dzieci, pokaz ptaków drapieżnych, trening zumby, ATOM-owy trening samoobrony i fitness, występy artystyczne i wiele innych atrakcji czekało na tych, którzy we wtorkowe popołudnie pojawili się nad jeziorem w Strudze. Odbyła się tam bowiem kolejna edycja Pikniku Disco nad Jeziorem. Wspólną zabawę zwieńczył koncert Mejk.

Ci, którzy wtorkowe popołudnie oraz wieczór zdecydowali się spędzić nad Jeziorem Wielkim w Strudze (gm. Stara Kiszewa) z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Organizatorzy imprezy "Disco nad Jeziorem" zadbali, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Imprezę rozpoczęto od podsumowania Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa. Po wręczeniu nagród nadszedł czas na blok zabaw i konkursów dla dzieci z animatorem. W bogatym programie imprezy znalazł się także pokaz ptaków drapieżnych, ATOMowy trening samoobrony i fitness oraz liczne występy. Czas biesiadnikom umilały między innymi zespół Iskierki oraz Laureaci Konkursu Muzyczny Skarb.

Wieczorem zaś na plenerowej scenie w scenerii Jeziora Wielkiego wystąpiła Formacja QUEST. Męskie trio rozgrzało licznie zgromadzoną publiczność racząc ich piosenkami disco dance. Wspólną zabawę zwieńczył natomiast koncert zespołu disco - Mejk.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.