Kaszuby Blues Meeting Festival

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 00:42
fot. AL

Demian Band był gwiazdą tegorocznej edycji Kaszuby Blues Meeting Festival, który w sobotni wieczór odbył się we Wdzydzach. Choć z letniej sceny gminy Kościerzyna płynęły bluesowe dźwięki uznanych zespołów, to niestety organizatorzy festiwalu w tym roku przegrali z nawałnicą, która w nocy z piątku na sobotę przeszła nad powiatem, wyrządzając potężne szkody. Wydarzenie nie cieszyło się bowiem zbyt dużą frekwencją wśród publiczności.

Za nami kolejna edycja Kaszuby Blues Meeting Festival. Niestety nocna nawałnica i jej skutki poskutkowały też nieliczną frekwencją wśród publiczności. Niemniej ci co, w sobotnie popołudnie przybyli do Wdzydz mieli okazję wysłuchać koncertów takich zespołów, jak: The Doorsz, czy Joanna Knitter Blues & Folk Connection. Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu był Demian Band z Argentyny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.