W scenerii jeziora w Nowym Barkoczynie będzie rozbrzmiewać muzyka

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 11:34

Przed nami pierwszy letni koncert, który już we wtorek odbędzie się na plaży nad jeziorem w Nowym Barkoczynie. Pomysłodawcą wydarzenia jest Paweł Kreft, mieszkaniec miejscowości i uczeń Szkoły Muzyki Nowo. Właśnie między innymi jego autorskich kompozycji, jak i coverów znanych artystów będą mieli okazję wysłuchać ci, którzy w świąteczne popołudnie pojawią się nad Jeziorem Barkocińskim.

Wtorkowe popołudnie dla tych, którzy odwiedzą Nowy Barkoczyn będzie pełne muzycznych brzmień i akordów. Nad Jeziorem Barkocińskim odbędzie się bowiem pierwszy Letni Koncert. Jego inicjatorem jest uczeń Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu, mieszkaniec Nowego Barkoczyna - Paweł Kreft.

Podczas tego wydarzenia publiczność będzie miała okazję posłuchać autorskich kompozycji wykonawców, jak i coverów znanych zespołów i artystów. Na plenerowej scenie poza Pawłem Kreftem pojawią się także Łukasz Synak oraz Sebastian Brandt.

- Bardzo się cieszę, że Paweł zechciał wystąpić przed naszą publicznością i wyszedł z taką inicjatywą. Tak jak i on, mam nadzieję, że ten wtorkowy koncert będzie początkiem tradycji i takie koncerty będą się u nas odbywały cyklicznie - podkreśla Grzegorz Narloch, sołtys Nowego Barkoczyna.

Organizatorami Letniego Koncertu są Sołectwo Nowy Barkoczyn, gmina Nowa Karczma, Pastelowa Budka oraz Chata Polska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.