X Team Będomin zwycięzcami Turnieju Siatkówki Plażowej w Będominie

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 13:28
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

11 drużyn wzięło udział w Turnieju Siatkówki Plażowej, który w ostatni weekend lipca został rozegrany w Będominie. Zwycięzcą turnieju została drużyna X Team Będomin.

Turniej został rozegrany systemem "brazylijskim", a więc dana drużyna odpadała dopiero po przegraniu drugiego meczu. Sędzią turnieju był Michał Zarach.

- Poziom jak zawsze był wysoki i mimo rekreacyjnego charakteru turnieju walka była bardzo zawzięta, a Zawodnicy walczyli o każdy punkt - ocenia GOKSiR w Nowej Karczmie.

O tytuł zwycięzców turnieju zmierzyły się drużyny X Team Będomin i Bambry. Mecz finałowy okazał się szczęśliwy dla drużyny X Team Będomin. Po zakończonych zmaganiach sportowych wręczono pamiątkowe puchary i zaproszono wszystkich na biesiadę przy ognisku.

Wyniki Turnieju Siatkówki Plażowej w Będominie:
1. miejsce - X Team Będomin
2. miejsce - Bambry
3. miejsce - FC Golliat
4. miejsce - Specjal Team
5. miejsce - Yato Time
6. miejsce - Mix Team
7. miejsce - Specjal Będomin
8. miejsce - Michal Team MKM
9. miejsce - Nowy Barkoczyn
10. miejsce - Lubań Team
11. miejsce - FC Warka

AL
info. GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.