Wdzydze. Święto Sielawy i Raka z muzyką i humorem

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 13:58
fot. AL

Smacznie, muzycznie i z humorem. Tak upłynęło tegoroczne Święto Sielawy oraz Raka we Wdzydzach. Nie zabrakło degustacji sielawy oraz zupy z raków, występów muzycznych w wykonaniu uczestników Kaszubskiego Idola i Rudiego Schubertha oraz dawki śmiechu przy Kabarecie Zachodnim i Grzegorzu Halamie.

W sobotnie popołudnie do wspólnej zabawy mieszkańców, jak i turystów zaprosili Urząd Gminy Kościerzyna, Zakład Kultury, Sportu i Turystyki oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wdzydz. Imprezę rozpoczął blok konkursów dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło też stoisk edukacyjnych Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, pokazu żywych raków, jak i degustacji dań w roli głównej z głównymi bohaterami imprezy - sielawą i rakiem.

Następnie nadszedł czas na kabaretowo - muzyczny wieczór. Publiczność rozśmieszał Kabaret Zachodni oraz Grzegorz Halama. Imprezę zwieńczył natomiast koncert Rudiego Schubertha.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.