Festiwal Disco Polo na Dzień Dziemian

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 02:01
fot. AL

W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze rozbrzmiewały taneczne przeboje. Wszystko za sprawą świętowania Dnia Dziemian, który upłynął pod znakiem disco polo. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły jak: ZajeFajni, Red Queen oraz Marcin Siegienczuk, Mikayla, czy Radek Tarach. W rytm ich brzmień publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.

Wspólne świętowanie Dnia Dziemian zainaugurowały w sobotnie przedpołudnie III Mistrzostwa Polski w Koszeniu Zboża Metodą Tradycyjną. Popołudniem z kolei chętni mieli okazję wziąć udział w wyścigach na rowerkach wodnych.

Po sportowych zmaganiach nadszedł czas na disco polowy wieczór. Na scenie dziemiańskiego amfiteatru zaprezentowali się ZajeFajni, Red Queen oraz Marcin Siegienczuk, Mikayla, czy Radek Tarach. Festiwal Disco Polo zwieńczył widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Na tym jednak zabawa się nie zakończyła. W rytm muzycznych przebojów uczestnicy Dnia Dziemian bawili się do późnych godzin nocnych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.