Dawid Kwiatkowski akustycznie na kościerskim Rynku

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 00:49
fot. AL

W sobotni wieczór na kościerskim Rynku wystąpił Dawid Kwiatkowski. Pod sceną szalały tłumy nastolatek. Nie bez powodu ten artysta młodego pokolenia określany jest mianem polskiego Justina Biebera. Na jego koncert fanki czekały już od wczesnym godzin porannych.

Dawid Kwiatkowski na rynku muzycznym zasłynął cztery lata temu. W lipcu 2013 roku wydał swój debiutancki album, który już na trzy tygodnie przed premierą zyskał status złotej płyty. Na swoim koncie ma już sześć krążków. Został uhonorowany Europejską Nagrodą Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Jego największe przeboje to między innymi: Nie Zmienisz Mnie, 3 Żywioły, Teraz Boję Się, Mój Świat, Aloha, Na Zawsze, Biegnijmy.

W sobotni wieczór mieszkańcy Kościerzyny mieli okazję posłuchać Dawida Kwiatkowskiego w wersji akustycznej. Na koncert Dawida Kwiatkowskiego do Serca Kaszub przybyły jego fanki aż z południa Polski. Kilkadziesiąt nastolatek między innymi spod Wrocławia, czy Poznania na występ swojego idola na kościerskim Rynku czekały już od szóstej rano.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.