Lato ze Skatem w Liniewie

sobota, 5 sierpnia 2017 r., 09:14
fot. nadesłane/GOKSiR Liniewo

W niedzielę, 23 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie odbył się turniej skata sportowego z cyklu "Lato ze skatem w Liniewie". Był to turniej o Puchar Dyrektora GOKSiR w Liniewie. Puchar trafił do Jana Kosznika z Kościerzyny.

Turniej rozegrano w kategorii indywidualnej 2 razy po 36 rozdań. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym. Zwycięzca otrzymał okazały puchar Dyrektor GOKSiR. Ponadto organizator zawodów ufundował specjalny puchar dla gracza za bardzo intensywna grę. Puchar ten otrzymał Marian Borkowski Pogódek. Kierownikiem, sędzią i organizatorem zawodów był Stanisław Narloch.

Kolejny turniej z tego cyklu odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 14. w GOKSiR w Liniewie . Będzie to turniej o puchar Jacka Knittera - szef przedsiębiorstwa " Maja".

Wyniki:
1. miejsce - Jan Kosznik (Kościerzyna)
2. miejsce - Zygmunt Orzłowski (Tczew)
3. miejsce - Józef Wirkus (Liniewo)
4. miejsce - Stanisław Narloch (Liniewo)
5. miejsce - Zdzisław Pepliński (Nowe Polaszki)
6. miejsce - Jerzy Jędrzejczak (Bożepole Królewskie)
7. miejsce - Wiesław Pobłocki (Pogódki)
8. miejsce - Honorata Kurcaba (Stara Kiszewa)
9. miejsce - Jerzy Cyrzan (Stężyca)
10. miejsce - Zenon Gostomski (Liniewo)

nadesłane/Stanisław Narloch

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.