www.szwichtenberg.com.pl

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 10:00
fot. nadesłane

Koparka jest niezbędnym sprzętem na placu budowy. Zakup własnej, jeśli potrzebujemy jej tylko do jednorazowego lub kilkukrotnego użytku, jest zbytecznym wydatkiem. Idealnym i bez wątpienia bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem koparki. Warto jednak wypożyczyć ją od firmy, która zagwarantuje nam profesjonalny sprzęt i doradzi w wyborze odpowiedniego do naszych potrzeb, a do tego nie spustoszy nam portfela.

Wypożyczalnie sprzętu budowlanego cieszą się coraz większą popularnością. Jest to bowiem niezwykle ekonomiczne, a jednocześnie bardzo skuteczne rozwiązanie. Należy jednak zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiednią maszynę do zakresu prac jakie chcemy wykonać. Dlatego, aby wybór odpowiadał naszym wymaganiom, najpierw wybierzmy odpowiednią firmę, która oferuje profesjonalny sprzęt, pomoże nam dokonać trafnego wyboru, a przy tym posiada przystępne ceny.

Te kryteria spełnia firma Szwichtenberg, która prowadzi wypożyczalnię profesjonalnych narzędzi oraz sprzętów budowlanych, służących do różnorodnych prac naziemnych. W jej ofercie znajdziesz wiele koparek i to już od 30 zł/mtg!

Firma zapewnia też doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu, by sprostał on Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Zapoznaj się z ofertą firmy i dokonaj właściwego wyboru.

WS Szwichtenberg
ul. Droga Kaszubska 31
83-311 Ostrzyce
tel. 58 694-17-07
kom. 795-599-560
biuro@szwichtenberg.com.pl
www.szwichtenberg.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.