Marcin Łukowicz brązowym medalistą Mistrzostw Świata

piątek, 4 sierpnia 2017 r., 12:36
fot. nadesłane/UKS Manta Kościerzyna

Marcin Łukowicz w pierwszym dniu Mistrzostw Świata Juniorów w pływaniu w płetwach, zdobył brązowy medal na dystansie 100 BF z czasem 00.43,66. Medal Marcina był pierwszym medalem dla Polski.

Mistrzostwa Świata Juniorów odbywają się w Tomsku i potrwają do 5 sierpnia. Nasz kraj reprezentuje trzech zawodników: Zuzanna Rzepka z KS Nautilus Jastrzębie, Błażej Gałkowski z UKS Tryton Olecko i Marcin Łukowicz z UKS Manta Kościerzyna. Zuzanna Rzepka w środę zajęła 4, miejsce przegrywając brąz o 4 setne sekundy.

nadesłane/Beata Zembrzycka/UKS Manta Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.