Olpuch. BMW rozbiło się na drzewie

piątek, 4 sierpnia 2017 r., 11:05
fot. AL

22-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek w Olpuchu. Kierując BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

W piątek około godziny 9. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na trasie Nowa Kiszewa-Wiele.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący BMW 22-letni mieszkaniec Gdyni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, a następnie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

22-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wielki Klincz, OSP Stara Kiszewa, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.