Koncert Dawida Kwiatkowskiego już w sobotę w Kościerzynie

środa, 2 sierpnia 2017 r., 13:32
fot. archiwum

Idol i bożyszcze nastolatek Dawid Kwiatkowski wystąpi w sobotni wieczór na kościerskim Rynku. Koncert, określanego polskim Justinem Bieberem, młodego artysty odbędzie się w ramach koncertowego lata.

Dawid Kwiatkowski na rynku muzycznym zasłynął cztery lata temu. W lipcu 2013 roku wydał swój debiutancki album "Biegnijmy", który już na trzy tygodnie przed premierą zyskał status złotej płyty. Na swoim koncie ma już sześć krążków. Został uhonorowany Europejską Nagrodą Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Jego największe przeboje to między innymi: Nie Zmienisz Mnie, 3 Żywioły, Teraz Boję Się, Mój Świat, Aloha, Na Zawsze, Biegnijmy.

Z pewnością nie zabraknie ich podczas sobotniego koncertu w Kościerzynie. Idol nastolatek wystąpi bowiem 5 sierpnia na scenie kościerskiego Rynku. Start o godzinie 20.30.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.