Kościerzyna. Nissan najechał na smarta - 27-latek w szpitalu

wtorek, 1 sierpnia 2017 r., 09:55
fot. archiwum

27-letni kierujący smartem trafił do szpitala po tym, jak na tył jego samochodu najechał nissan. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na ulicy Przemysłowej w Kościerzynie.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 20.20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący nissanem 66-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego najechał na tył poprzedzającego go smarta, którym kierował 27-letni mężczyzna. 27-latek został przetransportowany do kościerskiego szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.