Policjanci ustalili tożsamość rowerzysty

wtorek, 1 sierpnia 2017 r., 09:49
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Ranny w wypadku, do którego doszło z niedzieli na poniedziałek w Małym Klinczu, rowerzysta to 55-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna. Mężczyzna po zderzeniu z samochodem w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letnia kierująca volvo jadąc w kierunku Nowej Karczmy uderzyła w rowerzystę wyjeżdżającego z podporządkowanej drogi. Funkcjonariusze ustalili, że rower mężczyzny był nieoświetlony. Rowerzysta z obrażeniami został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Kierująca była trzeźwa a od rowerzysty pobrano krew do badań. Samochód oraz rower odholowano na parking - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu tożsamości, więc funkcjonariusze musi ustalić jego dane personalne. Ranny w wypadku rowerzysta to 55-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna.

- Obecnie funkcjonariusze ustalają okoliczności i przyczyny wypadku oraz apelują o rozważną i ostrożną jazdę - podsumowuje asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.