Kościerzyna. Wracając z imprezy, uszkodził drzwi do kamienicy

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 15:36
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 22-letni mieszkaniec Kościerzyny. Mężczyzna w połowie lipca miał uszkodzić drzwi wejściowe do jednej z kamienic przy ulicy Długiej w Kościerzynie. Czyn, którego miał dopuścić się 22-latek, zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat pięciu.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w piątek, 28 lipca.

- W piątek rano kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kościerzyny, który 15 lipca uszkodził drzwi wejściowe do kamienicy przy ul. Długiej. Straty oszacowano na 4.000 zł. Jak ustalili funkcjonariusze, 22-latek wracając z imprezy zaczął kopać w drzwi wejściowe do budynku. Podejrzewanemu o to przestępstwo 22-latkowi postawiono zarzut uszkodzenia mienia - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Zgodnie z kodeksem karnym za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.