Mały Klincz. Rowerzysta w ciężkim stanie po zderzeniu z volvo - policja ustala tożsamość mężczyzny

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 10:22
fot. archiwum

Rowerzysta w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, wskutek zderzenia z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Małym Klinczu. Policja ustala tożsamość rannego mężczyzny.

Zgłoszenie o wypadku w rejonie Małego Klincza kościerscy policjanci otrzymali 40 minut po północy.

- Z ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wynika, że kierująca volvo 24-letnia kobieta uderzyła w wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej, nieoświetlonego rowerzystę. Rowerzysta przebywa w szpitalu. Jest w stanie krytycznym. Policjanci ustalają jego tożsamość - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Kierująca volvo była trzeźwa. Od rowerzysty pobrano krew do badań.

Jeśli ktokolwiek może posiadać pomocne informacje dotyczące ustalenia tożsamości mężczyzny, proszony jest o kontakt z policją.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.