Invicta z nowym punktem pobrań w Kościerzynie

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 09:14
fot. nadesłane

Już od 1 sierpnia br. mieszkańcy Kościerzyny i okolic mogą korzystać z bogatej oferty badań laboratoryjnych w nowym punkcie pobrań INVICTA. Placówka zapewnia dostęp do opieki wykwalifikowanego personelu medycznego oraz diagnostyki o potwierdzonej jakości. Punkt pobrań mieści się vis a vis Szpitala w Kościerzynie, w Przychodni NOVA, przy ul. Piechowskiego 55. Będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15-10:15. Tuż przy wejściu do budynku znajduje się parking dla dojeżdżających osób.

Dla Pacjentów Laboratoria przygotowały specjalną ofertę, która obowiązuje w sierpniu - rabat 50% na wszystkie badania laboratoryjne.

Dbaj o zdrowie - sprawdź się!

Jak twierdzą eksperci, badania laboratoryjne to kluczowy element profilaktyki zdrowotnej. Wykonywane regularnie pozwalają ocenić kondycję organizmu, w tym m.in. ogólny stan zdrowia (np. na podstawie morfologii krwi i badania ogólnego moczu), gospodarkę hormonalną (np. pracę tarczycy, prawidłowy przebieg cyklu miesięcznego kobiety), poziom cholesterolu (tzw. lipidogram). Na bazie wyników można podjąć ewentualne działania, by lepiej zadbać o siebie. Diagnostyka jest także kluczowa, jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawów. Po konsultacji z lekarzem ogólnym lub specjalistą, należy wykonać badania, by można było określić, co jest przyczyną dolegliwości. Skuteczne leczenie zawsze powinno opierać się o wiarygodne wyniki analiz laboratoryjnych i innej diagnostyki.

Jakość najważniejsza

Diagnostyka w Medycznych Laboratoriach Diagnostycznych INVICTA jest realizowana zgodnie z najwyższym standardem jakościowym. Ośrodek ma ponad 16-letnie doświadczenie, a od 2013 roku jest jednym z niewielu podmiotów w kraju, które wdrożyły rygorystyczną normę ISO 15189. Laboratoria INVICTA od lat biorą udział w zewnętrznym ogólnopolskim systemie kontroli Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w zakresie parametrów biochemicznych, immunochemicznych, koagulologicznych, hematologicznych oraz Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej i Molekularnej. Uczestniczą też w zewnętrznych międzynarodowych programach kontroli jakości Labquality, RIQAS w zakresie parametrów biochemicznych, hematologicznych, immunochemicznych, mikrobiologicznych i analizy moczu oraz biologii Molekularnej - Program EQUALIS.

Chcesz się zbadać? Zrób to teraz
Oferta Punktu Pobrań INVICTA obejmuje ponad 600 różnych badań, w tym ogólnych, infekcyjnych, hormonalnych i genetycznych. Część z nich warto wykonywać profilaktycznie - raz w roku lub raz na kilka lat. Odpowiedni zakres badań pomoże dobrać lekarz rodzinny lub specjalista pod opieką, którego pozostaje pacjent. Radą służy również personel INVICTA. Cena zależy od zakresu diagnostyki.
Dla Pacjentów korzystających z usług punktu pobrań INVICTA w Kościerzynie przygotowano wiele atrakcyjnych promocji. Przez cały sierpień wszystkie badania oferowane będą w cenach z 50% rabatem. Oznacza to, że cena wszystkich analiz będzie w tym czasie obniżona o połowę.

Dowiedz się więcej o punkcie pobrań i promocji.

Pacjenci będą mogli obejrzeć wyniki z domu - za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej Medipoint.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.