Płachty. Jechał kradzionym audi i uderzył w drzewo - 41-latek zmarł w szpitalu

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 08:18
fot. nadesłane/OSP Wysin

W nocy z niedzieli na poniedziałek służby ratunkowe interweniowały w Płachtach (gm. Liniewo), gdzie kierujący Audi 80 uderzył w drzewo. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, gdzie wskutek odniesionych obrażeń zmarł. Jak się okazało, pojazd, który prowadził był kradziony.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 23.50.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu starogardzkiego, jadąc Audi 80 na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do kościerskiego szpitala, gdzie zmarł nad ranem. Od 41-latka pobrano krew do badań.

Jak się okazało, samochód, który prowadził był kradziony.

- Policjanci ustalili, że samochód, którym poruszał się 41-letni mężczyzna dzień wcześniej został skradziony w miejscowości Pogódki - dodaje asp. Piotr Kwidziński.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wysin, OSP Liniewo, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.