Kościerzyna. 20-latek bez uprawnień, 32-letni pasażer z narkotykami

piątek, 28 lipca 2017 r., 10:59
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W środowe popołudnie policjanci zatrzymali do kontroli BMW. Jak się okazało, kierujący nim 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, z kolei jego 32-letni pasażer odpowie za posiadanie środków odurzających.

W środę około godz. 18.30 w miejscowości Kaliska policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki bmw.

- Uwagę mundurowych zwróciło podejrzane zachowanie kierowcy i pasażera osobówki. Okazało się, że siedzący za kierownicą 20-latek, nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Natomiast przy 32-letnim pasażerze policjanci znaleźli marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, w czwartek mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.