Niabawem Tydzień Kuchni Kaszubskiej - zgłoś swój udział

środa, 26 lipca 2017 r., 10:53
fot. archiwum

Miasto Kościerzyna zaprasza do udziału w kolejnej edycji "Tygodnia Kuchni Kaszubskiej", który jest znakomitą okazją do promocji regionu i punktów gastronomicznych wśród turystów i mieszkańców. Chęć udziału w akcji lokale mogą zgłaszać do 4 sierpnia.

"Tydzień Kuchni Kaszubskiej" jest idealną okazją, aby podczas wędrówki po miasteczku kaszubskim zasmakować rozmaitych dań kuchni regionalnej, karmiąc zmysły unoszącym się w powietrzu smakowitym zapachem potraw tworzonych według tradycyjnej receptury.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-20 sierpnia.

- Nasz region wyróżnia tradycyjna kuchnia kaszubska, stąd na stałe do kalendarza wydarzeń w okresie, w którym przypada Święto Matki Boskiej Zielnej wpisaliśmy "Tydzień Kuchni Kaszubskiej". Wszystkich, którzy zechcą przyłączyć się do tegorocznej edycji "Tygodnia Kuchni Kaszubskiej", prosimy o pisemne deklaracje wraz z propozycjami menu oraz fundowanej nagrody (np. voucher do restauracji). W okresie Tygodnia Kuchni Kaszubskiej dodatkowo promować będziemy akcję i uczestniczące podmioty poprzez naszą aplikację mobilną - zaprasza kościerski magistrat.

Deklaracje można składać do 4 sierpnia na adres: fundusze@koscierzyna.gda.pl, bądź osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Kościerzyna, II piętro pok. 36.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Promocji pod nr tel. 58 680-23-38 lub 58 680-23-02.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.