Wielki Podleś. Czołowe zderzenie audi z toyotą

środa, 26 lipca 2017 r., 10:18
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Wielkim Podlesiu (gm. Kościerzyna). Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - audi i toyota.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 14. na drodze gminnej.

- Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki, którzy zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 26-letni kierujący audi, jadąc w kierunku miejscowości Dębogóry, na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem toyota corolla, którym kierowała 44-latka - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

- Kierujący pojazdami zostali przetransportowani do szpitala w Kościerzynie. Policjanci przeprowadzili badania alko-testem kierowców, byli trzeźwi - dodaje.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku.

- Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią - podsumowuje asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.