VI Bieg Twardego za nami

niedziela, 23 lipca 2017 r., 15:09
fot. AL

Po żwirze, przez błoto i krzaki - tak w wielkim skrócie wyglądała trasa Biegu Twardego. Jak sama nazwa imprezy wskazuje, była ona skierowana dla wytrwałych i o mocnych charakterach uczestników. W sumie na starcie stawiło się aż blisko 100 niezłomnych.

Za nami szósta edycja Biegu Twardego. Trasa nie należała do łatwych. Zawodnicy musieli trzymać się wyznaczonych linii. Każde pójście na łatwiznę groziło dyskwalifikacją. Tym razem na niedzielnym starcie pojawiło się 96 śmiałków, którzy mieli za zadanie przebiec przez tereny bagienne, koryta zabagnionych rzeczek i podbiec pod piaszczyste góry byłej żwirowni.

Prawdziwi twardziele, aby przekroczyć metę musieli pokonać trzy takie okrążenia, by w sumie na liczniku pojawiło się 9 km. 26 uczestników walczyło zaś o tytuł "Małego Twardziela".

Impreza skierowana była do wytrwałych i nieugiętych zawodników. Na każdego uczestnika biegu czekał medal i puchar, ale największą nagrodą była satysfakcja za pokonanie własnych słabości, wytrwanie i odwagę.

Wyniki VI Biegu Twardego

Kategoria - mężczyźni:
1. miejsce - Adam Łoś (Kwidzyn)
2. miejsce - Rafał Pionk (Miszewo)
3. miejsce - Rafał Jurczyszyn (Łysomiczki)

Kategoria - kobiety:
1. miejsce - Iwona Rok-Czapiewska (Gdańsk)
2. miejsce - Martyna Nikel (Rumia)
3. miejsce - Judyta Landowska (Dziemiany)

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.