Sławomir przyciągnął tłumy na kościerski Rynek

niedziela, 23 lipca 2017 r., 00:03
fot. AL

Za nami kolejna odsłona muzycznego lata w Kościerzynie. Gwiazdą sobotniego wieczoru był Sławomir. Artysta porwał publiczność w rytmach, które sam określa jako rock polo. Publiczność entuzjastycznie reagowała na największe hity muzyka, aktora i satyryka - takie jak "Megiera" czy "Ni mom hektara".

Koncertowe lato na kościerskim Rynku nabiera rozpędu. Co tydzień przy muzycznych akordach zespołów bawią tłumy kościerzaków i turystów. W sobotę na scenie zaprezentowali zespół Lecimy i Claudi. Gwiazdą wieczoru był Sławomir - aktor, showman i piosenkarz rock-polo. Tłumnie zgromadzona publiczność miała więc okazję wysłuchać między innymi jego największych hitów: "Megiera" czy "Ni mom hektara".

A już za dwa tygodnie na Rynku w Kościerzynie w ramach letniego grania odbędzie się koncert Dawida Kwiatkowskiego - gwiazdy młodego pokolenia, który określany jest też jako polski Justin Bieber.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.