Trwają poszukiwania Klaudii - rodzina prosi o pomoc

piątek, 21 lipca 2017 r., 22:05

Trwają poszukiwania Klaudii. Rodzina nie ma z nią kontaktu od czwartkowego poranka. Jeśli ją widziałeś, skontaktuj się policją bądź rodziną pod numerem telefonu 795-688-*** lub 791-143-***.

- Od czwartku od godziny 9.30 nie mamy jakiegokolwiek kontaktu z naszą córką Klaudią. Zaginiona ma wyłączony telefon. Prosimy wszystkich jej znajomych i inne takze osoby, ktore cokolwiek wiedzą o jej pobycie i mogą pomóc w jej odnalezieniu o wszelkie informacje - apeluje rodzina.

Rysopis:
Wiek - 17 lat
Wzrost - 165-168cm
Oczy - brązowe
Waga - ok.70kg
Włosy - za ramiona, ciemnobrązowe farbowane

W dniu zaginięcia (20.07.2017) ubrana była w krótkie spodenki typu jeans koloru niebieskiego, bluzkę z krótkim rękawem koloru bialego, bluzę koloru jasnego z wzorami zwierząt, buty sportowe marki HI TEC koloru miętowego z pomaranczowojaskrowymi sznurowadłami.

Zaginiona miała także przy sobie plecak marki PUMA koloru granatowego, legitymację szkolną oraz bilet miesięczny.

Jeśli widziałeś ją skontaktuj się z rodziną pod numerem telefonu 795-688-*** lub 791-143-*** bądź z policją pod numerem telefonu 997 lub 112.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.