Nowa Kiszewa. Czołowe zderzenia opla z audi

piątek, 21 lipca 2017 r., 09:41
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątek rano w Nowej Kiszewie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - opel corsa, którym kierowała kobieta oraz audi, za kierownicą którego siedział mężczyzna.

Do zdarzenia doszło około godziny 9. na drodze wojewódzkiej relacji Kościerzyna - Stara Kiszewa.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Opel Corsa, mieszkanka powiatu kościerskiego, widząc manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego przez audi, w wyniku gwałtownego hamowania straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem również marki audi - informuje podkom. Adam Bork, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Kościerzynie.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia kierująca oplem została przetransportowana do szpitala.

Szczegółowe okoliczności wypadu wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.