Kościerzyna. Pożar pustostanu

czwartek, 20 lipca 2017 r., 22:19
fot. AL

W czwartkowy wieczór strażacy interweniowali przy ul. Dworcowej w Kościerzynie, gdzie doszło do pożaru w pustostanie. Ogień szybko udało się opanować, a tym samym uniemożliwić jego dalsze rozprzestrzenianie.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 20.40. Jak informuje zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie mł. bryg. Tomasz Holc, ogień pojawił się w niezamieszkałym budynku wielorodzinnym. Po przybyciu na miejsce, strażacy otworzyli pomieszczenie i ugasili palące się w nim śmieci. Przeszukali także obiekt pod kątem obecności innych osób.

Akcja trwała około godzinę. Wzięły w niej udział trzy zastępy strażaków z JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.