Gm. Stara Kiszewa. Chcesz nauczyć się pływać? Zgłoś się

czwartek, 20 lipca 2017 r., 11:57
fot. archiwum

Wójt gminy Stara Kiszewa ogłasza nabór na naukę pływania dla dzieci nad Jeziorem Wielkim w Strudze. Oferta jest skierowana zarówno do tych, którzy nie potrafią pływać, jak i tych, którzy chcą podszkolić umiejętności w tym zakresie.

Nauka pływania będzie odbywała się od poniedziałku do piątku od 24 lipca do 4 sierpnia nad Jeziorem Wielkim w Strudze. Przewiduje się utworzenie dwóch grup. Jedna z nich będzie uczyć się pływać, druga będzie doskonalić swoje umiejętności pływania. Kurs jest skierowany dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Stara Kiszewa powyżej 10. roku życia. Naukę prowadzić będzie instruktor pływania i ratownik wodny.

Chętne osoby mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem tel. (58) 380 03 90/(58) 308 00 00 lub mailowo: it@starakiszwa.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.