O bezpieczeństwie nad wodą podczas 44. Jarmarku Wdzydzkiego

poniedziałek, 17 lipca 2017 r., 12:55
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W niedzielę kościerscy policjanci podczas 44. Jarmarku Wdzydzkiego, oprócz dbania o bezpieczeństwo na drodze we Wdzydzach, na swoim stoisku w skansenie prowadzili również ogólnopolską akcję pt. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", którego patronem honorowym jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Policjanci z kościerskiej komendy w ramach działań "Bezpieczne wakacje" w niedzielę wzięli udział w 44 Jarmarku Wdzydzkim. Funkcjonariusze na swoim stoisku przeprowadzili szereg konkursów i pogadanek ze zwiedzającymi. Wspominali, jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym w domu i poza nim, a także omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zaprezentowano również policyjny ambulans wypadkowy z wydziału ruchu drogowego. Policjanci podczas tych spotkań promowali ogólnopolską akcję pt. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" oraz rozdawali ulotki prewencyjne specjalnie przygotowane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.