Dwa wypadki z udziałem motocyklistów

poniedziałek, 17 lipca 2017 r., 12:19
fot. archiwum

W miniony weekend na drogach powiatu kościerskiego doszło do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. W Nowej Karczmie motocykl przewrócił się na jezdnię, na trasie Stara Kiszewa - Chwarzenko jadący motocyklem kobieta z mężczyzną skasowali znak drogowy, a następnie przewrócili się.

Do pierwszego doszło w sobotę około godziny 23. na trasie Stara Kiszewa - Chwarzenko.

- 25-latka i 25-latek jadąc motocyklem marki Kawasaki stracili panowanie nad pojazdem, zjechali na pobocze, gdzie uderzyli w znak drogowy, a następnie przewrócili się na jezdnię. Mężczyzna był trzeźwy. Od kobiety pobrano krew do badań. Trwa ustalanie, kto prowadził pojazd - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Z kolei w niedzielę około godziny 15. w Nowej Karczmie na drodze wojewódzkiej kierujący motocyklem 50-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 43-letnią pasażerkę.

Szczegółowe okoliczności i przyczyna obu zdarzeń są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.