Sarnowy. Pijany motorowerzysta zatrzymany przez innego kierowcę

poniedziałek, 17 lipca 2017 r., 11:18
fot. archiwum

Utratą prawa jazdy kat. B zakończyła się przejażdżka na motorowerze, dla 54-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Mężczyzna prowadził pojazd będąc pijanym. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy.

W sobotę około godziny 17. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, że w w miejscowości Sarnowy drogą jedzie pijany motorowerzysta.

- Kierowca samochodu, podejrzewając, że motorowerzysta może być pod wpływem alkoholu zatrzymał go i powiadomił nas. Przybyli na miejsce policjanci poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 54-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wydmuchał około 2,5 promila alkoholu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy kategorii B. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.